Veřejná zakázka – opravy místních komunikací

4 Responses

  1. ja
    Hmm, bylo by spíš dobré vybudovat komunikace. Nevím co se tady chce opravovat- myslíte zasypat šterkem zahutnit a prolít asfaltem místní výtluky??. A zveřejnit poptávku a čtyři dny poté prohlídku děr??-to je šibeniční termín! To asi budou opravovat naši Pat a Mat ne?? A co školka, tam se počká až bude v havarijním stavu a nastoupí na ní zase naše četa postaviček?
  2. V obci jsou potřeba rekonstruovat jak starší komunikace, tak vybudovat ty novější, které jsou od začátku pouze ve zpevněné štěrkové podobě. A začít je potřeba u páteřních komunikací, ulice K Fořtu je rozhodně prioritní. Ale nelze říkat, že se má vybudovat pouze tato nová komunikace a ty navržené letos k rekonstrukci ne, protože si musíme uvědomit, že po nich také jezdí spousta občanů a že vjezd od spodu do ulice K Fořtu má být jednosměrný a výjezd bude právě přes starší komunikace, např. ulicí Spojovací nebo přes lokalitu P-MAX. Problém s cestami je samozřejmě i v jiných částech obce. Pokud má obec peníze, měly by se co nejdříve využít právě na řešení klíčových komunikací a chodníků a samozřejmě upřednostnit ty které někam skutečně vedou a je na nich provoz. Ne jako v navržené ulici Horní, kde se dá jít potom tak na procházku do Třešňovky. Takto nevhodně vybraná ulice jen zostřuje atmosféru v obci a vede k jejímu neustálému rozdělování na nesmiřitelné tábory. Letos budou místní volby, to u nás chceme mít taky stejnou situaci jako v naší vládě bez důvěry? Martin Borovička
  3. Hmm, k tomu není co dodat ...jak se rozhodlo, že zrovna tyto dvě ulice? Kdyby obec zveřejnila postup vybudování všech komunikací, jaké komunikace to budou a jak bude vybudování komunikací financované, bylo by to průhlednější a týkalo by se to celé obce.
    • ja
      Hmm, obecní šmudlové vybudovali pseudo zastávku-v zimě sloužil coby chlívek. zastupitelstvo aby hospodařilo ze svěřeným majetkem, tak peníze jen rozhazuje a pak to tady tak vypadá. Sem tam se něco nějak vybuduje, ani se to nedá zkolaudovat a pak to tak vypadá. Z grantů, o které mohla obec žádat- 1) Zvýšení bezpečnosti chodců 2) Zlepšení dopravní obslužnosti obce 3) Snížení polétavých částic ve vzduchu o žádnou výzvu na dotaci zastupitelstvo nereagovalo. Bohužel je to jen parta lidí, co popíjí v SDH-pivo "zadarmo" a tak to v naší obci vypadá, viz chlívek na náměstí! Aź bude zkolaudováno jako zastávka, rád přijdu na raut! Pánové zastupitelé dělejte něco pro rozvoj obce, když už jste se tam nominovali a starejte se o obec, jak hovoří zákon!

Zanechte komentář