Sportoviště u ČOV

Dobrý den,

ještě jeden sportovní příspěvek - informace ke stavbě hřiště u ČOV. Stavba sportoviště je aktuálně dokončena. V tuto chvíli dojde k předání hřiště dodavatelem na obec. Správcem hřiště se stane Sokol Čakovičky.

Další kroky

  1. K předání hřiště dojde v týdnu od 8.10.2018.
  2. Sokol Čakovičky aktuálně připravuje pravidla používání hřiště, o kterých bude následně informovat na stránkách obce.
  3. U hřiště ještě dojde k úpravě okolí - především pokládce zámkové dlažby z čelní strany, aby se na umělý povrch hřiště nenosila hlína. Pokládku bude obec realizovat sama.
  4. Oficiální otevření hřiště je plánováno na víkend 27.-28.10. u příležitosti oslav výročí založení Československa (předpokládáme ale, že dostupnost hřiště už bude před tím - podle výsledku předávání) - tato aktivita bude v režii budoucího zastupitelstva

Sousedská a osobní prosba

Dovolte mi doplnit ještě jednu osobní a vlastně i sousedskou prosbu. O hřiště je očividně velký zájem, což mě hodně těší. Těší mě to i proto, že je to ze strany dospělých i dětí. Díky tomu se ale zásadním způsobem zvýšil výskyt dětí na panelové cestě a kolem dětského hřiště - Mraveniště. Zároveň stejnou cestou jezdí hodně obyvatel vyvážet bio odpad na obecní deponii.

Chtěl bych Vás tedy všechny touto cestou a velmi slušně požádat, PROSÍM jezděte, nejen v autech, pomalu, s ohledem k těm nejmenším i jejich rodičům. Na rozdíl od Vás řidičů, oni často ještě nemají rozum a vůbec netuší, co se děje tzv. "za zatáčkou". Zároveň prosím, nepoužívejte prostor před hřištěm jako kruhový objezd. Cílem je aby tam rostla tráva.

Tahle připomínka samozřejmě platí pro celé Čakovičky.

Děkuji Vám za pochopení
Tomáš Kutěj


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.