Úspěchy našich dětí

V Čakovičkách je spousta dětí, které jsou velice talentované ať ve sportu nebo v jiných zájmových činnostech a dovolím si říct, že sbírají medaile i za hranicemi naší vlasti. A pokud nic a nikdo nebrání v jejich prezentaci na webových stránkách naší obce, ráda je představím.
Jednou z nich je Natálka Loosová. Naty se věnuje stepu. Stepuje od necelých šesti let, je velice hudebně nadaná a tudíž má velkou výhodu před svými vrstevníky. Navštěvuje taneční a stepařskou školu Tap Academi Prague, pod vedením nejlepších stepařů v republice. Například několikanásobný mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, Monika Jeník Bačkovská aj. Závodně se Naty začlenila v roce 2015, kde si poprvé vyzkoušela mistrovství ČR konané v Plzni. V roce 2016 již byla součástí velké dětské formace Toy Story a malé skupiny Little Ants, kde na Mistrovství ČR vyhrály děti s Toy Story zlatou medaili a s Little Ants bronzovou. Na Mistrovství Evropy děti s Toy Story vyhrály zlato a vrcholem všeho bylo loňské Mistrovství světa ve stepu v německé Riese, kde v dětské formaci Toy Story získaly bronz. Pro tak malé děti to byl na mistrovství světa obrovský úspěch. První místo obsadili Američané, druhé Rusové a třetí my.
Letos je Natálka v dětské formaci The Turtles a v malé skupině The Circus. Na MČR dětská formace získala stříbro a malá skupina bronz. Na Mistrovství Evropy 2017 získaly děti za The Turtles zlato a za The Circus bronz.
Za osm týdnů odjíždí na Mistrovství světa 2017 do Německa, Riesa, kde bude Natálka
bojovat s dětskou formací The Turtles – skupina 22 dětí a s malou skupinou The Circus -7dětí o další medaile pro Českou republiku.
Nejsou to v takovémto věku úžasné výsledky? Natálko, přejeme ti do dalších závodů mnoho úspěchů a na MS držíme palečky.

WP_20161201_14_12_01_Pro
WP_20170525_15_40_11_Pro
Zapsala: J. Řezáčová – kronikářka obce


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.